KLYSTÝR

Pročistí také mysl a odlehčí hlavě!

Pokud se cpeme vším možným a k tomu máme málo pohybu, pak je pro nás klystýr to pravé ořechové. Naše střeva jsou zanesena i mnoholetými usazeninami a těmi se do krve dostávají škodliviny negativně ovlivňující funkci různých orgánů.
Klystýr našim střevům vrátí schopnost zásobovat tělo výživnými látkami a posílí naši imunitu, zlepší činnost všech orgánů v těle včetně pokožky, přes kterou škodliviny vystupují z těla ven, odstraní zácpu a mnoho dalších potíží.
Jedná se o nejúčinnější a nejšetrnější metodou očisty střev, při které se nejprve vyplaví nečistoty z tlustého střeva a po opakování i ze střeva tenkého. Klystýr nám pomůže i při hubnutí, neboť zanesená střeva snižují schopnost odbourávat tuky.
Klystýr je nedílnou součástí při provozování análního sexu, neboť anální otvor a konečník jsou největším zdrojem bakterií, které díky klystýru snadno odstraníme.
Klystýr provádíme nejlépe navečer, kvůli následnému vytékání zbytkové vody, což by bylo asi nepříjemné, a pokud možno na lačno. Připravíme si irigátor (nádobu s hadicí) do kterého si nalijeme asi 2 litry vlažné vody se lžící citrónové šťávy, odvar z heřmánku, nebo jitrocele a přesličky, slanou vodu, kávu nebo zelený čaj.
Nádobu zavěsíme a konec hadičky namažeme vazelínou, nebo olejíčkem a zavedeme do konečníku. Vody necháme stékat tolik, kolik zvládneme, necháme působit, pokud možno co nejdéle, tím se střeva lépe pročistí, a pak se vyprázdníme. Určitě se nám hned napoprvé nepodaří přijmout veškerou tekutinu, takže klidně i dvakrát opakujeme. Z počátku můžeme provádět klystýr denně, v dalším týdnu obden, pak ob dva dny a postupně klystýr aplikujte podle vlastních potřeb.
Irigátor lze snadno sehnat v lékárně, prodejně se zdravotnickými potřebami, nebo v e-shopech. Většinou se skládá z hadičky s otočným ventilem, která končí zaváděcí trubičkou a gumové, či plastové nádoby.
Může to být i balónek, ale ten nepojme dostatek tekutiny, takže by se výplach musel vícekrát opakovat.

Zde naleznete zapomenuté i nezapomenuté především vědecky nepodložené babské rady. Některé je třeba brát s rezervou, případně pouze pro zábavu. Za rady neručím, ani jsem v sobě nenalezla dostatek odvahy k tomu, abych je všechny vyzkoušela, pouze jsem je porůznu nahromadila a zveřejnila na těchto stránkách, abych se s vámi podělila.

TOPlist